Telefon: 0212 438 36 82

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi illere hizmet veriyorsunuz?

İstanbul ve İzmir bölgelerine hizmet veriyoruz. ... Devamı..

Taşınması yasak ve sakıncalı kargolar nedir?

• Yasaların taşınmasını yasakladığı emtialar, • Para, çek, senet, altın, döviz, hazır kart, kontur gibi kıymetli kağıt ve nesneler, • Taşıma esnasında bozulabilecek her türlü yiyecek, et, balık, meyve, sebze, sıvı yağlar vs… • Soğuk zincir sistemi ile taşınması gereken maddeler, &bull ... Devamı..

Gün İçi Teslimat nedir? Hangi illere gün içi tesli

Aynı ve farklı şehirler arasında aynı gün içinde teslim edilmesi gereken, şubemize bıraktığınız ya da adresinizden aldığımız gönderimlerinizi mesai saatleri içerisinde alıcısına teslim ediyoruz. Gün içi teslimatımız Denizli / İzmir arası, İzmir / İstanbul arası ve Bursa / İstanbul arası gerçekle ... Devamı..

Gönderi yapmak için en geç kaça kadar arayabilirim?

Gönderi yapmak için; Denizli şubemizi en geç 18:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İzmir şubemizi en geç 19:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İstanbul şubemizi en geç 16:00‘a kadar aramanız gerekmektedir. İstanbul / Kadıköy şubemizi en geç 17:00‘a kadar aramanız gerekmektedir ... Devamı..

Kargolarımız sigorta kapsamında mıdır?

Dosya (zarf) haricindeki tüm gönderiler Taşıma Koşullarındaki şartlara göre, İstanbul Dağıtım & Lojistik tarafından sigorta kapsamındadır. Sigorta sadece kaybolan malın fatura bedelini ödemeyi kapsar, malın kaybından ya da gecikmesinden oluşacak gelir kaybını, pazar kaybını veya fırsat kaybını kapsamaz. Cam ve sıvı ... Devamı..

Sorumluluk belgesi nedir?

Kargo olarak taşınmasında hasar riski bulunan cam, porselen, kuru gıda, elektronik ve elektrikli gereçler ile sanat eserleri için göndericiden sorumluluğu üstlendiğine dair alınan belgedir. ... Devamı..

Hasar Tutanağı nedir?

Kargoda herhangi bir hasar belirtisi olması durumunda, müşteri nezaretinde yapılan hasar tespit belgesidir. ... Devamı..

Taahhütname nedir?

Taşınması İstanbul Dağıtım & Lojistik tarafından belli kurallara bağlanmış olan kargoların gönderilmek istenmesi durumunda müşterinin kendi isteği ile vermiş olduğu belgedir. ... Devamı..