Telefon: 0212 438 36 82

Kargolarımız sigorta kapsamında mıdır?

Kargolarımız sigorta kapsamında mıdır?

Müşterilerimize sunduğumuz ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektördeki önemli firmalardan haline geldik İstanbul Dağıtım & Lojistik olarak verdiğimiz butik hizmetle, hızlı ve esnek çalışma prensibini benimsemiş durumdayız.

Temel kalite hedeflerinin; müşteri odaklı hizmet, lider ruhlu gelişim, gelişime çalışan katılımı, iş süreçlerinde sürekli iyileştirme, verilere dayalı karar verme, tedarikçilerle kusursuz işbirliği olduğunu vurguluyoruz, Yaptığımız çalışmalarda müşteriyi işimizin merkezine alarak çalışıyoruz.  Bizim iş anlayışımızda en önemli kriter müşteri memnuniyetidir. İstanbul Dağıtım & Lojistik olarak, dinamik ve genç ekibimizle, teknolojik alt yapımız ve güçlü partnerlerimizle entegre ve şeffaf hizmet sunuyoruz.

Ana hedefimiz müşterilerimizin tüm süreçlerinde İstanbul Dağıtım & Lojistik ile entegre iş takibini sağlamak, destek olmak ve iş yükünü azaltmaktır.

Firmalara özel müşteri temsilcisi ile iş takibini yaparken, şeffaf yapımızla otomatik raporlama sistemi, Mevzuat ve Kanunların takibi ile müşterilerimizin tüm süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

Gümrük idarelerindeki online bağlantılı ofislerimiz, Gümrük ve Lojistik deneyimli operasyon ekibimiz ile iş takiplerini en hızlı şekilde yaparak müşterimizin tüm süreçlerini hızla sonuçlandırıyoruz.